העמותה הישראלית להתפתחות הילד ושיקומו




הצטרפו אלינו!

        

 

דף הבית >> ארגונים המטפלים בהתפתחות הילד >> יחידות טיפוליות מוכרות להתפתחות הילד

יחידות טיפוליות להתפתחות הילד

  שם היחידה כתובת מנהל/ת יחידה טלפון
 
 
אזור ת"א והמרכז
1 יחידה להתפתחות הילד אלעד מכון אחי"ה, רח' רבי עקיבא 14, אלעד גב' ספי כהן טל:   03-9160571
פקס: 03-9392732
2 יחידה להתפתחות הילד אור-יהודה שד'' אליהו סעדון 87, אור יהודה 60250 גב' רעיה עילם  טל:  03-7353507
שלוחה: 307
פקס: 03-5338661
3 יחידה טיפולית קהילתית עזר מציון רח' רבינוב 5 פינת אשל אברהם בני ברק גב' דניאלה מנחם
גב' שושה מילר
טל:   03-6144414
פקס: 03-6144413
4 יחידה להתפתחות הילד על"ה רח' אהרונוביץ 12 ת.ד. 435,
בני ברק 51103
גב' מור טוגנדרייך טל:   03-6171722
פקס: 03-6171723
5 יחידה להתפתחות הילד אחי"ה רח' בן יעקב 25, בני ברק גב' ספי כהן טל:   03-5742050
פקס: 03-5742033
6 יחידה להתפתחות הילד יואל רח' יואל 18, בני ברק ד"ר אמנון קירו טל:   03-6185662
פקס: 03-8188004
7 יחידה להתפתחות הילד ברקן ת.ד. 1, מועצה אזורית שומרון, ברקן 44820 גב' רותי בן חיים טל:   03-9066448
פקס: 03-9066497
8 מרכז לגיל הרך בת ים רח' השומר 1 בת ים גב' שלומית שינה טל:   03-6593417
פקס: 03-5512962
9 יחידה להתפתחות הילד – מפת"ח רח' הברוש 30, ת.ד. 444, מועצה מקומית גינות שומרון,
גינות שומרון 44853
גב' יעל פוגל טל:   09-7929980
פקס: 09-7929982
10 מיט"ל – מח' לייעוץ וטיפול בילד ת.ד. 3 יבנה גב' גיטי גולן טל:   08-9421414
פקס: 08-9426547
11 יחידה להתפתחות הילד מכבי שירותי בריאות - יפו רח' התקומה 36, יפו 68163 ד"ר אורלי נקר טל:   03-5122109/173
פקס: 03-5122175
12 מרכז רוזנוולד לגיל הרך - לוד עמותת פש"ר, רח' יוברט המפרי 3, ת.ד. 47 לוד 71225  גב' אסנת זוהר טל:   08-9240884
פקס: 08-9208234
  יחידה להתפתחות הילד מכבי שרותי בריאות פתח תקוה רח' שפיגל 3, פתח תקוה ד' אהרון גרומן טל:   03-9392630
פקס: 03-5747013
13 יחידה להתפתחות הילד קרית אונו מתנ"ס קרית אונו, רח' הדרור 1
קרית אונו
גב' מימי כהן טל:   03-5352411
פקס: 03-6352851
14 יחידה להתפתחות הילד רחובות
שירותי בריאות כללית
רח' רמז 71 פינת רוזונסקי 8
רחובות
גב' נעמי לזר טל:   08-9445158
פקס: 08-9445188
15 יחידה להתפתחות הילד
רמת השקמה
רח' שמעוני 8 רמת גן גב' בטי כהן טל:   03-7390698
פקס: 03-6311319
16 יחידה להתפתחות הילד
רמת עמידר
רח' ההגנה 41, רמת גן גב' תהילה עצמון טל:   03-5747015
פקס: 03-5747013
17 מרכז לגיל הרך רמלה א.ס. לוי 13 רמלה 72503 גב' אסתי קליברג טל:   08-920156/8
פקס: 08-9253989
18 מרכז אהרון דהלו סמטת בית איזי שפירא , ת.ד. 29
רעננה 43100
גב' מונה יוליוס טל:   09-7701222
מונה: 09-7701258
פקס: 09-7710465
19 יחידה להתפתחות הילד –  מ.א. שפיר מושב אבן שמואל, ד.נ. שדה גת, מועצה אזורית שפיר 79585 גב' רותי רוזן טל:   08-6887949
פקס: 08-6883619
 
 
אזור ירושלים ומודיעין
1 מרכז להתפתחות הילד אפרת
וגוש עציון
מועצה מקומית אפרת 90435 גב' שרונה בלנק טל:   02-9933302
פקס: 02-9938375
2 יחידה להתפתחות הילד ביתר עילית ע"י עמותת רמת דוד ת.ד. 30071 ביתר עילית 90500 גב' דינה סגל טל:   02-5803294
פקס: 15325803294
3 יחידה להתפתחות הילד,
מעון הר חברון
ד.נ. הר חברון 94100 גב' יוכי קלמזון טל:   02-9962734/5
פקס: 02-9960074
4 מרכז לבריאות הילד של קופת חולים לאומית רח' טרומפלדור הגידם 3, ירושלים ד"ר מיכל בגין טל:   02-5675106
פקס: 02-5675173
5 יחידה להתפתחות הילד צמיחה – ווראייטי רח' דיסקין 17, ירושלים פרופ'  יום נבו טל:   02-5391313
פקס: 02-5391913
6 יחידה להתפתחות הילד, שירותי בריאות כללית, מעלות דפנה  רח' קרל נטר 42, מעלות דפנה,
ירושלים
ד"ר דורית שמואלי טל:   02-5313336
פקס: 02-5827245
7 יחידה להתפתחות הילד על"ה רח' הריקמה 9, ת.ד. 61023
ירושלים
גב' ריבקי קייסינג טל:   02-5011000
        02-5011019  
פקס: 02-5011001
8 יחידה להתפתחות הילד
פתחיה-רמות
רח' מינץ 43,ת.ד. 956,
ירושלים
גב' רחל שריקי טל:   02-5716767
פקס: 02-5716768
  שם היחידה כתובת מנהל/ת יחידה טלפון
9 היחידה להתפתחות הילד שועפת למכתבים: ת.ד. 53105
ירושלים 91530
ד"ר לודמילה מז'אן טל:   02-5324105
טלפקס: 02-532885
10 יחידה להתפתחות הילד – שלווה רח' אבן דגן 6, ת.ד. 34449,
ירושלים 91344
גב' מירי מאיר שטטמן טל:   02-6519555
פקס: 02-6535787
11 היחידה לנוירולוגיה והתפתחות הילד מרכז רפואי שערי צדק,
ת.ד. 3235, ירושלים 91031
פרופ' ורדה גרוס טל:   02-6555345
פקס: 02-6422481
12 טף לטף סמטת אחיעזר 1 רח' אבני נזר 51
מודיעין עלית
גב' תרצה שרייבר טל:   08-9741163
פקס: 08-9741833
13 יחידה להתפתחות הילד מכבי שרותי בריאות – מכבים מרכז רננים, מודיעין ד"ר אורנה ורדי טל:   08-9261075
פקס: 08-9262893
14 היחידה להתפתחות הילד
מתנ"ס מודיעין
רח' תלתן 6, מודיעין גב' ענבל זרקון טל:   08-9727156
פקס: 08-9732084
        08-9702050
15 היחידה להתפתחות הילד מטה בנימין מועצה אזורית ד.נ. מטה בנימין גב' עליזה נבו טל:   02-9978111
פקס: 02-5848600
16 היחידה להתפתחות הילד
נווה אבהרם
למכתבים: ת.ד. 110 קרית ארבע גב' חביבה צחור טל:   02-9964325
פקס: 02-9964335
17 יחידה להתפתחות הילד אבני דרך (טלז סטון) רח' אזנים לתורה 7, קרית יערים גב' בת שבע גולדברג טל:   02-5332735
        02-5797046
פקס: 02-5332736/7
18 מרכז רקפת להתפתחות הילד
עמותת לגדול ולפרוח
שד' צאלים 6, רמת בית שמש גב' זיוה שפירא טל:   02-9920947
פקס: 02-9920948
19 היחידה להתפתחות הילד ש.מ.ר רח' האירוסים 29, ת.ד. 1676
רעות
גב' עמירה אור-נוי טל:   08-9262635
פקס: 08-9263694
 
 
אזור חיפה והצפון
1 יחידה להתפתחות הילד
אום אל פחם
למכתבים: ת.ד. 106
אום אל פחם 30010
ד"ר מחאג'נה מוחמד טלפקס: 04-6110581
2 מרכז טיפולי דגש אור עקיבא שד' ירושלים, אורות הירוקה, ת.ד. 237, עיריית אור עקיבא 30600 גב' יעל שגב טלפקס: 6261522
3 מרכז הפעוט מכתבים: ת.ד. 49, שכ' שזר
עירית טירת הכרמל
גב' ענת בר טל:   04-8575216
פקס: 04-8570776
4 מרכז טיפולי המכון לשיפור הלמידה למכתבים: ת.ד. 6508 שכ' גיורא
טירת הכרמל
ד"ר מיכל שיניין טל:   04-8571432
פקס: 04-8576780
5 יחידה להתפתחות הילד
מתנ"ס דבוריה
מתנ"ס דבוריה, ת.ד. 163
כפר דבוריה 16910
גב' סאוסן עזאיזה טל:   04-6702362
פקס: 04-6508822
6 יחידה להתפתחות הילד
כפר מנדא
מתנ"ס כפר מנדה ת.ד. 415
כפר מנדא 17907
מר מג'די זידיאן טל:   04-9508950
פקס: 04-9861578
7 יחידה להתפתחות הילד כוכב הילדים רח' האילן 1 מגדל העמק גב' רוני פוטובסקי טלפקס: 04-6540082
8 היחידה להתפתחות הילד מכבי שרותי בריאות נהריה אחד העם 8 נהריה ד"ר נורית אסף טל:   04-9921192
פקס: 04-9923541
9 יחידה להתפתחות הילד מכבי שירותי בריאות נצרת קניון לב העיר נצרת ד"ר שרה בני-שרם טל:   04-6508800/8
פקס: 04-6508822
10 יחידה להתפתחות הילד מכבי שירותי בריאות נתניה דרום רח' פנחס לבון 18, נתניה ד"ר נעמי ברקוביץ טל:   09-8924211
פקס: 09-8924220
11 מרכז לגיל הרך, נתניה דרום רח' אפשטיין פינת נתן המשורר, קרית נורדאו, נתניה גב' חגית עדן טל:   09-8359939
פקס: 09-8827838
12 יחידה להתפתחות הילד-מרכז ברעם סחנין לגיל הרך מכתבים: ת.ד. 50 סחנין 30810 גב' יוסרא סלימאן טלפקס: 04-6740892
13 יחידה להתפתחות הילד, מרכז רפואי העמק מרכז רפואי העמק, עפולה ד"ר גליה מזור טל:   04-64940044
פקס: 04-6495424
14 יחידה להתפתחות הילד מענה מכתבים: ת.ד. 9000 מ.א. מגידו
עפולה 18120
גב' יפעת שרון  
15 מרכז לגיל הרך פרדס חנה מועצה מקומית, ת.ד. 1022
פרדס חנה 37000
גב' תמר שבח טל:   04-6371153
פקס: 04-6274928
16 מיט"ר היחידה להתפתחות הילד בנין מועצה האזורית, גולן
רמת הגולן קצרין 12900
גב' ברסי ספקטור טל:   04-6969735
פקס: 04-6961360
17 יחידה מהו"ט – מרכז העשרה וטיפוח לגיל הרך למכתבים: ת.ד. 1
קרית אתא 28000
גב' אתי אטיאס טל:   04-8456600
פקס: 04-8478452
18 היחידה האזורית להתפתחות הילד
קרית שמונה
הרצל 23 ת.ד. 880 קרית שמונה גב' רחל פרץ טל:   04-9921192
פקס: 04-9923541
 
 
אזור באר שבע והדרום
1 מרכז קהילתי טיפולי לגיל הרך אשדוד חיים משה שפירא 8, ת.ד. 4425
אשדוד 32477
גב' לימור דניאל טל:   08-8652463
        08-8668863
פקס: 08-8661794
  שם היחידה כתובת מנהל/ת היחידה טלפון
2 יחידה להתפתחות הילד אשדוד רח' זלמן ארן 19, רובע ד',
אשדוד
גב' רויטל ברגמן טל:   08-8623222
פקס: 08-8623233
3 יחידה להתפתחות הילד
מכבי שירותי בריאות
רח' רשב"י 15, אשדוד ד"ר ג'יי צוקרמן טל:   08-8688132
פקס: 08-8688133
4 היחדה להתפתחות הילד אשכול מועצה אזורית אשכול
ד.נ. הנגב 85465
גב' נירה שרבסקי טל:   08-9929170
        08-9982629  
פקס: 08-9982032
5 המרכז לגיל הרך דימונה עירית דימונה, מח' גנים, ת.ד. 1
דימונה 86100
גב' שרונה כהן טל:   08-6550181
פקס: 08-6579847
6 המגב' קלרה חניבדרכז לגיל הרך מצפה רמון נחל גרופית 2, ת.ד. 147
מצפה רמון 80600
גב' קלרה חניבד טל:   08-6587348
פקס: 08-6587370
7 יחידה להתפתחות הילד ערבה תיכונה מועצה אזורית ערבה תיכונה, מרכז ספיר, ד.נ. ערבה 86825 גב' אסתר פורת טל:   08-6592230
פקס: 08-6592232
8 המרכז לגיל הרך קרית גת העצמאות 28 ת.ד. 654 קרית גת גב' מירב זינר טל:   08-6812368
פקס: 08-6601857
9 יחידה להתפתחות הילד רהט למכתבים: ת.ד. 416
רהט 85357
גב' רינת סבג טל:   08-9910616
פקס: 08-9910618
10 יחידה להתפתחות הילד רמת הנגב מועצה אזורית רמת הנגב ד.נ. חלוצה 85515 גב' סמדר כץ טל:   08-6564144
פקס: 08-6564118
11 שרות פסיכולוגי קהילתי שער הנגב+מרכז לגיל הרך, עמותת גוונים
שדרות
ד.נ. חוף אשקלון 79200
מועצה אזורית שער הנגב
גב' נועה צחור טל:   08-6802704
פקס: 08-6802752
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...