העמותה הישראלית להתפתחות הילד ושיקומו
הצטרפו אלינו!

        

 

דף הבית >> מכתב להתשתתפות בכנס
העמותה להתפתחות הילד
העמותה הישראלית להתפתחות הילד ושיקומו
Israeli Society for Child Development & Rehabilitation
 
 
שלום רב
 
הכנס הדו שנתי של העמותה למכונים להתפתחות הילד צפוי להוות תפנית חשובה ביותר ביחס למעורבות הקהילה הרפואית והפרא רפואית בקידומו של הילד בעל הצרכים המיוחדים  ומשפחתו בישראל.  
 
העמותה שמה לעצמה למטרה לעבור שינוי גדול בזהותה. מטרתה היא להוסיף להיות במה לכנסים ולמחקר, כמו גם קידום המחקר המדעי המקצועי, הכשרת צוותים טיפוליים ועוד , אך יחד עם זאת מטרת העמותה היא  להפוך להיות גוף אקטיבי שמטרתו ויעדיו לסנגר ולקדם את החקיקה למען  רווחתו של הילד ההתפתחותי בתחומי הטיפול, החינוך, הרווחה ולאורך כל מעגלי חייו , ולהיות גוף משפיע ובר סמכות בדיון הציבורי בעתידו של הילד. 
אנו שואפים לקדם משמעותית את שיתוף הפעולה בין הרשויות, הארגונים והעמותות למען קידומו של הילד. 
 
לשם כך, אחד הדגשים העיקריים בכנס הבא מושם על יצירת הדו-שיח ועל שיתוף הפעולה  בין חברי העמותה לבין האמונים ברשויות השונות על כיבוד זכויותיהם של הילדים ומשפחותיהם והחקיקה למענם.
 
אנו חשים כי הגיעה השעה לפעול למען קידומם של מטופלנו ועל כן החשיבות של ההשתתפות דווקא בכנס הקרוב גדולה מאוד
 
 
אנו קוראים לכל צוותי המכונים, העמותות, הגופים  הקהילתיים וכל מי שנפשו קצה באופן בו החברה שלנו מתייחסת לקשייו של הילד בעל הצרכים המיוחדים ולמשפחתו, לבוא ולהשפיע. נוכחותכם בכנס הכרחית וחיונית להעצמת המסר והנעת תהליך השינוי. 
 
 
 
כדי להבטיח את ההשתתפות הרחבה ביותר ננקטים הצעדים הבאים:
 
א. מוגש מבחר רחב יותר של בתי מלון המציעים מגוון של עלויות לינה בכנס המתאימות  לכול כיס. (יפורסם במהלך חודש אוגוסט)
ב. כדי להקל על ההגעה יועמדו  שירותי הסעה לכנס מהצפון,  מת"א וירושלים. 
ג. כדי לאפשר עוד הזדמנות לקחת חלק פעיל ולתרום לכנס, ולאפשר השתתפות אקטיבית בתכנית המדעית  של כמה שיותר אנשי מקצוע מהתחומים השונים אנו מאריכים את מועד הגשת תקצירי המחקר  עד ל- 15 ביולי 2012 . ההיענות עד כה עולה על כל הציפיות  אף מעבר לכנסים קודמים . ההארכה נועדה לעודד כמה שיותר משתתפים ליטול חלק בכנס ולנצל את ההזדמנות להיות מעורבים בתהליכים החשובים המצוינים לעיל, כמו גם לדייק בבניית מבנה כנס העונה לכל הציפיות ונקודות העניין של כל באי הכנס
ד. תכנית ההרצאות המדעיות לכנס מהארץ ומחו"ל  היא עשירה ביותר ונועדה לקדם את הידע המקצועי לכול קשת המקצועות להתפתחות הילד.
 
מארגני הכנס מצפים לראותכם בים המלח בין *20-22 לנובמבר 2012 לחוויית גיבוש אישי 
וחברתי, קידום מקצועי, ועשייה למען הילדים בישראל! 
 
 
בברכה
הוועדה המארגנת 
 
 
20* בנובמבר – PRECONFERENE
21-22  *   הכנס השנתי. 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...